Jonas Brothers

15. may 2009 at 14:10 | Ada
Ahojíííííííííííííííík tk jsem zase tady.............přivádím moji nejoblíbenější hudební skupinu JONAS BROTHERS, tak kdyby jste je náhodou někdo neznal, tk sem o nich něco písnu...

Slavná americká kapela Jonas Brothers se skládá se tří bratrů Jonasových - Kevin, Joe a Nick. Mají také mladšího bratra Frankieho, který už ve svých 7 letech začíná jít ve stopách svých starších bratrů, dokonce už i sám zkouší skládat písničky.
Nick Jonas začal s hudbou již v šesti letech, kdy začal skládat své první písničky a nakonec se rodina Jonasových rozhodla založit skupinu. Původně se měli jmenovat Sons of Jonas, ale nakonec se rozhodli pro zajímavější název Jonas Brothers.
Jejich první singl se jmenoval Mandy a prorazili s ním díky MTV, kde byl uvěřejněn. Úspěch je povzbudil a skládali nové písně a stávali se tak stále známějšími.
Jonas Brothers jsou populární především díky známé televizní stanici Jetix a filmu Camp Rock, který z nich udělal hvězdy téměř přes noc.
Jonas Brothers mají na svém kontě již tři alba, první z nich vydali v roce 2006 a jmenovalo se It's about time. V pořadí čtvrté album by mělo vyjít 15. června 2009. - nezapomeňte si koupit

Tk to jsou moji miláčci.......

ZDROJ:KLIK
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement