Ordinace v růžové zahradě: Co bude zítra?

15. june 2009 at 18:31 | Ada
Magda se trápí po potratu, Čestmír se snaží ji vrátit naději, ale nedaří se mu. Magda něco tají, má výčitky, ale nedovede se nikomu svěřit.
Jediný Tomáš se nenechá odbýt a přinutí ji k přiznání, že kdysi byla na interrupci. Mezitím se v Kamenici slaví - Martina a Oskar mají druhou svatbu. Jako oddávajícího zvolí Eduarda a celý obřad pojmou v lékařském duchu. Pavla chce na oslavu jít v doprovodu Petra, ale ten musí s Jasminou do Hradce. Jako Pavlin doprovod se pozve Tomáš. Po svatbě skončí oba u Pavly doma a vyspí se spolu. Ráno je plné rozpaků, Pavla rozhodně na vztah nemyslí. Pusenský domluví Olze setkání s ředitelkou Plockovou. Chce, aby Olga začala zase učit. Jenže ředitelce se udělá zle a když ji přivezou do nemocnice, Olga mu to vyčítá a definitivně se vrací do Prahy. Nakonec ale dává i sama sobě naději. Eliška se předčasně vrací z Francie, aby se ujistila, že Vladimíra stále miluje. On ji pozve na Slovensko, aby byli jenom spolu. Odjedou hned druhý den. Kristýniny průšvihy vrcholí, když Eduardovi vyzvedne náušnice pro Bělu. Zkusí si je, a tak ji načapá Běla, která ji náležitě sjede. Kristýna plaší smutek u Čerta, projeví se jako nadaná barmanka, ale jejímu angažmá zabrání Marta, která chce mít z dcery aspoň sestru, když ne doktorku. Další den v Růžovce se s Bělou ostře chytnou a Běla se neudrží a vrazí Kristýně facku. Marta chce Valšíkovy přinutit, aby Kristýnu odprosili a vzali ji zpátky.Ta Pavla je fakticky pitomá, jk se může vyspat s takovym idiotem jko je Hruška?!!!

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kikina Kikina | Web | 16. june 2009 at 11:30 | React

Víte co,MUDr.Pavla Barnová za scénář nemůže!!!!Navíc MUDr.Tomáš Hruška neni špatný!

2 Ada Ada | Web | 16. june 2009 at 11:58 | React

Já vim, že za scénář nemůže, já tky nenadávám Barboře Munzarové, ale Pavle Barnové-její postavě v seriálu. A Hruška je příšernej...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement