July 2009

POZASTAVUJI BLOG

22. july 2009 at 11:33 | Ada
Ahoj lidi, z mé strany POZASTAVUJI BLOG, chtěla bych poprosit SBénka aby si mě nemazaly a chci se omluvit, že nebudu obíhat. Dnes jedu k babičce, budu tam do neděle a pak odjíždim na tábor. Možná něco přidá Týna, ae to nwm, jakmile se vrátím, dám vám všem vědět, slibuju... Všechny vzkazy a komentáře si přečtu a ž přijedu a potřebné hlásky dám Mějte se tu krásně a užijte si prázdniny.
Vaše Ada:)


Jonathan Bennett životopis

22. july 2009 at 11:27 | Ada
Jonathan Bennett se narodil v Toledu v Ohio. Jeho první zkušenost v herectví byla v sedmé třídě, kdy žil v severní Kalifornii. Krátce poté se přestěhoval do Rossfordu. Střední školu absolvoval v roce 1999 a pak šel na univerzitu Otterbein, kde studoval herectví. Poté, co dodělal školu se přestěhoval do New Yorku, kde se i nadále věnoval herectví.O šest měsíců později dostal roli v opeře ALL MY CHILDREN jako J.R. Chander.

Od té doby vystupoval v různých televizních dramatech, např. ZÁKON A POŘÁDEK: ÚTVAR PRO ZVLÁŠTNÍ OBĚTI, DECEPTION a VERONICA MARS a SMALLVILLE. Zlom nastal, když si zahrál roli Aarona ve filmu PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY. Dále jako DVANÁCT DO TUCTU 2 nebo ZTROSKOTANÁ LÁSKA. Momentálně natáčí film THE DUKES OF HAZZARD: THE BEGINNING.


ZDROJ:KLIK


Ztroskotaná láska

22. july 2009 at 11:24 | Ada |  Jiné filmy
Rock and rollová hvězda Jason (Chris Carmack) přijíždí do prázdninového letoviska, kde Jenny (Amanda Bynes) pracuje na letní brigádě. Při plavbě výletní lodí přepadne Jason přes palubu, Jenny ho zachrání a společně se na člunu doplaví na "opuštěný ostrov". Pravdu, že jsou vlastně jen co by kamenem dohodil od jejich letoviska, se zamilovaná dívka snaží utajit, aby mohla být se svým idolem o samotě. Jenny na cestě doprovází její oddaný kamarád Ryan, který je do ní už dlouho zamilovaný. O Jasonovu pozornost soupeří spolu s Alexis, která zjistí, že "jakoby" ztroskotali a doplave za jimi s tím, že taky ztroskotala. Jenny se rozhodla s Alexis vést boj. Nakonci si uvědomí, že Jason je obyčejní pitomec a dá se dohromady s Ryanem :)

ZDROJ:KLIK

Jenny
Jason
Ryan
Alexis

Třídění SB-výsledky

21. july 2009 at 19:22 | Ada |  SBénka
Ahoj lidičky, je mi to líto, e musím ty výsledky udělat už teď, protože zítra jedu k babičce a tm nebudu mít k dispozici počítač, tkže je mi to vážně líto, i kvůli těm SB, kteří se nestihli zapsat:-(, tky bych chtěla poprosit SBénka, kteří mi zůstali, že jestli teď v blízké době budou dělat třídění SB, tk aby si mě nemazala, žě se ZAPISUJI a tky se chcu omluvit, že teď nebudu obíhat, mějte se.

A.d.e.l.k.a http://emacka12.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

N♥I♥K♥I♥T♥K♥A http://coorrnnyy.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

xflipka http://xflip-xflop.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

_W€nDuu!Q@_ http://vendysek91.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)


SimiQ-a-Anette http://simonaturzova.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

Anisek http://anisek11.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

Hanumi http://stmivani666.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

B.A.R.U.S.H.É http://loonybarushe.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

marki http://loveyou-sims.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)


lADy*cUtE*s!m http://dada-polakova.blog.cz/ MAŽU :(

♥♥♥Gabushka♥♥♥ http://cicinky1.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

KwaSsenQa http://blogisekkd.blog.cz/ MAŽU :(

TeEeRkA http://teeerky.blog.cz/ MAŽU :(♫wivfs♫ http://mimimilala.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

Ančeska http://anceska.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

Mišula http://misuulin.blog.cz/ZŮSTÁVÁ :)

Simša http://likes-sims.blog.cz/ ZŮSTÁVÁ :)

ANE-JUR http://ane-jur.blog.cz/ JEŠTĚ ZŮSTÁVÁ :) (nezapsala se, ae obíhá a byla my uplně 1.SB)

Třídění SB

21. july 2009 at 9:36 | Ada |  SBénka
Ahoj lidi (hlavně tda moje sbénka) plsky zapište se do komentářů jestli chcete zůstat nadále mými SB, mám jich mc a navíc někteří vůbec neobíhají, tk to potřebuji protřídit. Zapsat se můžete do středy 22.července do 13.00 hodin, plsky zapište se neci o vás přijít :)

Zůstává na 100% Ančeska a marki, protože mají pozastavené blogy, že jsou pryč


Reese Witherspoon životopis

21. july 2009 at 9:28 | Ada
Laura Jean Reese Witherspoon je dcerou zdravotní sestry a lékaře. Svou kariéru začíná v sedmi letech jako dětská modelka a v televizních reklamách. V Nashville, kde vyrůstala navštěvovala Harpeth Hall, dívčí střední školu. V roce 1991 se poprvé objevila ve filmovém dramatu V měsíčním svitu "He Man in the Moon". Teprve 14letá Reese na sebe upoutala pozornost kritiky, za vytvoření postavy Dani Trantové, které prožívá první zkušenosti s láskou.

Během studia na střední škole se v roce 1993 objevila ve filmech Jackova ukolébavka "Jack the Bear" s Danny DeVitem a v hlavní roli rodinného dramatu Vzdálené místo "A Far Off Place", díky kterému musela strávit několik měsíců v poušti Kalahari. Po úspěšném dokončení střední školy se rozhodla omezit hereckou kariéru a přihlásila se na studium anglické literatury na Stanford University. Přesto se objevila v thrilleru Milenec nebo vrah "Fear" a v satiře na Červenou Karkulku v krimi filmu Maniak "Freeway" o patnáctileté dívce, která cestuje za svou babičkou. Za film Maniak získala ocenění na katalánském mezinárodním filmovém festivalu ocenění pro nejlepší herečku.

Herecká kariéra Reese Witherspoon začíná nabírat na obrátkách od roku 1998, když si zahrála ve dvou významných filmech. Prvním z nich bylo drama s Genem Hackmanem, Susan Sarandon a Paulem Newmanem Soumrak "Twilight". Druhým byla veleúspěšná fantasy komedie Pleasantville: Městečko zázraků "Pleasantville". Následující rok přichází obrovský úspěch v teenagerovské tragikomedie Velmi nebezpečné známosti "Cruel Intentions" po boku dalších mladých hvězd Sarah Michelle Gellar, Ryana Phillippa, Selmy Blair a Joshuy Jacksona. Ve filmu se zakoukala do Ryana Phillippa, za kterého se vdala na jaře 1999. Stejný rok si také zahrála hlavní roli v komedii Kdo s koho "Election".

Po několika průměrně úspěšných filmech jako Nebezpečná síť "Best Laid Plans" (1999), Malý Nicky - Satan Junior "Little Nicky" (2000), Americké psycho "American Psycho" (2000) přichází další opravdový hit. Tím je komedie Pravá blondýnka "Legally Blonde" (2001), kde hraje dívku, kterou opustí přítel, protože se mu zdá, až příliš blond. Jde proto studovat práva a zjistí, že je chytřejší než si myslela. Film po uvedení do kin vydělal téměř 100 milionů dolarů a prokázal, že Reese dokáže opravdu přitáhnout diváky.

Během průběhu roku 2002 se objevila jako host v seriálu Přátelé "Friends" a v kresleném seriálu Simpsonovi vytvořila hlas k postavě Grety Wolfecastleové v jednom z jeho dílů. Stejný rok také natočila romantickou komedii Holka na roztrhání "Sweet Home Alabama" (2002). V nedávné době opět zazářila v pokračování úspěšné komedii Pravá blondýnka 2 "Legally Blonde 2: Red, White & Blonde" (2003), kterou zároveň produkovala.

Se svým manželem Ryanem Phillippem má dceru Avu Elizabeth, která se narodila v roce 1999 a syna Deacona,který se narodil v roce 2003.Reese v listopadu 2006 požádala Ryana o rozvod, a později začala chodit s hercem Jakem Gyllenhaalem. Ani tento vztah nevydržel a skončil po měsíčním chození.

Reese má dvě děti, dcera Ava Elizabeth se narodila 9. září 1999 a syn Deacon Reese 23. října 2003. Nyní se chce Reese věnova jen jim.ZDROJ:KLIKKusowečka č.72 :-D

21. july 2009 at 9:27 | Ada

Mám 8.diplom

20. july 2009 at 17:14 | Ada |  Diplomy
Achoj lidi, mám 8 diplom, je za bleskovku s Angelinou Jolie a Bradem Pittem, je od SBénka Hanumi

Díky, je hezu

Mám 7.diplom

19. july 2009 at 20:53 | Ada |  Diplomy
Čaw lidišky získala jsem 7.diplík, tento je za spřátelení od SBénky _W€nDuu!Q@_, je s mými nejoblíbenějšími herci Angelinou Jolie a Bradem Pittem( _W€nDuu!Q@_ tam přidala i jejich dvojčátka :) )
Mcinky děkuju, je hezu

Sonia Rolland životopis

19. july 2009 at 15:41 | Ada
Sonia Rolland se narodila 11 února roku 1981 v Kigali u Rwandy. Později odešla do Francie. Velmi rychle se dostává do módy stává se z ní krásná žena. V roce 2000 se stává miss Francie. Publikum ji ocenilo za její čerstvost a lehkost. A následně se zúčastnila Miss Universe, kde skončila na krásném 9. místě.
V roce 2001 buduje sdružení Sonia Rolland za děti (Sonia Rolland et les enfants ),které pomáhá dětem z genocidy "rwandais",která proběhla roku 1994.
Dále začíná její filmová kariéra ve filmu"Bezvýznamný člověk z Carloa".V roce 2004 se začíná natáčet francouzský kriminální seriál Lea Parker v němž Sonia hraje hlavní roli.

ZDROJ:KLIK