December 2009

Kdo chcete aby vyhrál?:D

18. december 2009 at 11:45 | Týnka;-)
Ahojky tk jsem tu zase ja:-D mam tu novinku libi se vam Martin Chodúr? nebo Miro Šmajda??:-DMůžete pro ně hlasovat už ted...na nova.cz....xDD
Už od pondělní půlnoci 14. 12. můžete posílat hlasy svým oblíbencům v SuperStar. Hlasování bude ukončeno v neděli 20. 12. během posledního finálového večera.
V SuperStar zbyl jeden Čech a jeden Slovák. Ten první je výborný zpěvák, ten druhý charismatický showman se zajímavým projevem. Kdo vyhraje celou soutěž a s ní i pohádkovou výhru 100 000 eur? Rozhodnou pouze vaše hlasy!

Hlasujte pro Martina Chodúra pomocí SMS ve tvaru STAR 10 na číslo 906 06 13.

Hlasujte pro Mira Šmajdu pomocí SMS ve tvaru STAR 12 na číslo 906 06 13.

VÍTĚZ SUPERSTAR BUDE VYHLÁŠEN UŽ 20. 12.!

Martin Chodúr a Miro Šmajda

Anketa
Kdo je pro vás první Česko Slovenská SuperStar?

50%

50%

Hlasovalo 17076 lidí

ZDROJ:www.nova.cz Klik:-)

Novinky ze Superstar

12. december 2009 at 11:47 | Týnka;-)
Ahojky tk jsem po dlouhé době zase pridávám něco já Týnka omlouvám se ale v poslední době jsem neměla moc času sem něco přidávat...to víte hodně školy,akademi(ada uz se urcite o ni zminovala:-)) a pk nam take rozšířili volejbalové treningy na třikrát v týdnu...:-) ale ted budou vánoční prázdniny takže tu budu...:-) ale zpatky k tématu članku.....když vypad Honzík Bendig tk sem se male rozbrečela jak mě to naštvalo....ted na internetu kolují články o tom že měl vypadnou Martin Chodúr...a že mají soutěž zmanipulovanou aby vyhrál Chodúr a ja si to myslim taky vzdyt by to byla přece ostuda pro Tv nova když se stal objevem roku ne? no my s adou kazdopadne chodura nesnasime a fandili jsme bendigovi ja ted tedy fandim Mirovi šmajdovu nevim jak ada ale myslim si ze ona taky;-)

Najväčším kúzelníkom je čaro nechceného! Sú z toho potom pikošky, rarity, senzácie...
Sú momenty, ktoré si pamätáte celý život! Sú momenty, na ktoré by ste najradšej zabudli! Sú momenty, ktoré vzniknú ani netušíte ako! Jednoducho sa stane a vy sa nestačíte diviť!

Niekoľko takých nezabudnuteľných - v akomkoľvek zmysle - momentov, sa odohralo aj v živote Superstaristov práve počas trvania súťaže. Jedným z nich je určite autogramiáda, na ktorej sme zaznamenali niekoľko kuriozít. Takýchto...

určo se na to kukněte je fakt nářez.....:-D


ZDROJ:www.nova.cz

Hvězdný prach

3. december 2009 at 14:23 | Ada |  Jiné filmy
Tristan Thorne (Charlie Cox) je prosťáček z anglické vísky Zeď (příhodně pojmenované podle kamenného valu, který ji obklopuje a chrání před paralelním světem za jejími hranicemi). Miluje místní krasavici Victorii (Sienna Miller) a to tak, že je pro ni schopen čehokoliv. Třeba výpravy do zapovězeného světa za zdí, odkud jí hodlá přinést spadlou hvězdu. Netuší ovšem, že ta po svém dopadu získala podobu krásné dívky jménem Yvaine (Claire Danes) a že nebude jediný, kdo po ní touží. Proti sobě má přitom velmi mocné soupeře - všehoschopného prince, jemuž má hvězda pomoci k získání trůnu, a ohavnou čarodějnici (Michelle Pfeiffer), jíž by spořádání Yvainina srdce zajistilo věčné mládí a krásu.
Největším nepřítelem si ale nakonec bude Tristan sám, protože ho ani ve snu nenapadlo, že by se do dárku pro dívku svých snů mohl zamilovat.


Tristan

Yvain
Kapitán pirátské lodi
Čarodějnice
+závěr

6.prosinec 1.NAROZENINY blogu

3. december 2009 at 13:07 | Ada
Málem jsem na to zapomněla, 6.prosice můj blog slaví 1.narozeniny, takže bude nějaká párty. Budou tu bleskovky, rychlovky, hádanky a nevim co všechno ještě. To musím promislet, ale samozřejmě budou odměny v podobě diplomků, gliterek, animací a jmenovek. Doufám že se někdo stavíte :-D

http://www.pro-party.cz/upl/medium_49090_bdexp_inv_(1).jpg