April 2010

Program na ochranu princezen

30. april 2010 at 14:51 | Ada
Když je princezna Rossalina (Demi Lovato) ohrožena diktátorem který chce převzít její zemi, je přemístěna tajnou agenturou na ochranu princezen do Ameriky.Pod svá křídla si ji vezme agent Mason, který ji umístí k sobě domů do malého města.
Pomocí své dcery Carter (Selena Gomez..) údělají z princezny obyčejnou školačku jmenem Rossie. Rossie se rychle stává ve škole oblíbenou, Carter to musí akceptovat, ale ty dvě mají mezi sebou uzké pouto,proto Rossie ukazuje Carter jak najít v sobě princeznu.

Carter
http://sgosidewalk.files.wordpress.com/2008/09/normal_11.jpg

Rossie

+závěr

Demi Lovato photoshoot č.0.2

29. april 2010 at 15:09 | Ada


Zdroj:

Robert Šambera

27. april 2010 at 15:04 | Ada
Ahojky, tak Robert Šambera je postava ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kterou stvárnil herec Petr Konáš. Robert je pěknej smrad, ale je to moje druhá nejoblíbenější postava. :-D


Demi Lovato photoshoot 0.1

24. april 2010 at 16:31 | Ada
Orlando Bloom--WTH?


více v c.č.

Alenka v říši divů

22. april 2010 at 16:19 | Ada |  Jiné filmy
Devatenáctiletou Alenku, občanským jménem Alice Kingsleyovou čeká zážitek, na který hned tak nezapomene. Když ji na viktoriánské zahradní slavnosti na její počest požádá o ruku Hamish, bohatý, ale přihlouplý syn lorda a lady Ascotových, sebere se a uteče pryč. Vydá se za králíkem v saku a s kapesními hodinkami, kterého viděla pospíchat po louce.

Bílý králík (kterého namluvil Michael Sheen) záhy zmizí do králičí nory. Alenka najednou pocítí zvláštní nutkání následovat ho, do nory spadne a po pádu, který působí skoro jako podivný sen, se ocitne v kruhové místnosti s celou řadou dveří. Poté, co si zkusí lahvičku s nápisem "Vypij mě", jejíž obsah způsobí, že se zmenší, a koláčem, na kterém je zdobeně napsáno "Sněz mě" a po kterém se zase zvětší, se jí nakonec podaří jedněmi z dveří projít a ocitá se v ohromujícím a fantastickém světě.

Tam se setkává s celou škálou pozoruhodných postav, od vychloubačného Plcha až po vyšinutého Kloboučníka (Johnny Depp), od zubící se kočky Šklíby (namluvil Stephen Fry) až po houseňáka Absaloma, kouřícího vodní dýmku (a promlouvajícího hlasem Alana Rickmana), od podivné Bílé královny (Anne Hathaway) až po její zlou starší sestru Srdcovou královnu (Helena Bonham Carter).


Alenka

Kloboučník

Bílá královna

Srdcová královna

Zdroj: osobnosti.cz


Selena Gomez photoshoot č. 0.1

20. april 2010 at 14:21 | Ada

No jen tak sem hledala něco o Seleně a rozhodla jsem se, že sem dám nějaký photoshoot
Moc jí to sluší, že?


Více v c.č.

Sterling Knight-životopis

19. april 2010 at 16:50 | Ada
Orlando Bloom
Sterling Knight je další hvězda z nového seriálu Sonny ve velkém městě. Je to starší bratr Samanthy Knight a Spencera Knighta. Zahrál si mimo jiné i ve filmu Znovu 17 po boku Matthewa Perryho a Zaca Efrona. Umí hrát na kytaru a zpívat. Je fanouškem snowboardisty Shauna Whitea a miluje auta.Jeho novým filmem je StarStuck(Rande s hvězdou) kde hraje hlavní roli-Chistophera Whita, hvězdu holywodu, kde si také zazpíval. Tam hraje po boku Danielle Cambell.

Životopi je krátký, snad časem doplnim...

.

Trailery k Rande s hvězdou

17. april 2010 at 17:55 | Ada
Orlando Bloom
Rande s hvězdou

16. april 2010 at 15:25 | Ada |  Jiné filmy
Orlando Bloom

Pěvecká hvězda Christopher White, je miláčkem celé Ameriky. Až na jednu dívku z obyčejného maloměsta Jessicu. Když se Chrisem sejde a on do ní omylem vrazí dveřmi, vše se změní. On se do ni zamiluje. Jess ho sice dále odmítá, ale nebrání se schůzkám. Takhle zažijí opravdové a zajímavé dobrodružství. Nakonec s Chrisem začne chodit. On vztah před novináři popírá(nechce být zase na hlavní stránce), Jessice se to vžak nelíbí. Utajovaný vztah není pro ni. Dokáže Chris vzdát své kariéri nebo se ji alespoň nevěnovat na 100%? Toť otázka.

Je to skvělý film, premiéra 1.května na DisneyChannel...

Christopher White(Sterling Knight)
http://cdn.buzznet.com/media/jjr//2010/01/starstruck-premiere/starstruck-premieres-valentines-day-04.jpg

http://images2.fanpop.com/image/photos/9700000/Sterling-Knight-Starstruck-sterling-knight-9772966-817-1222.jpg

Jessica Olson(Danielle Cambell)
http://cdn.buzznet.com/media/jjr//2010/01/starstruck-premiere/starstruck-premieres-valentines-day-01.jpg

http://imagine.takagari.com/STARSTRUCK%20SDTV/vlcsnap-122285.png

+závěr
http://www.chipandco.com/wp-content/uploads/2010/01/starstruck1.jpg