October 2010

2x07 můj názor

31. october 2010 at 20:51 | Ada |  Moje názory

Ahojky, tak trochu jsem se inspirovala blogem kde jsou diskuze k jednotlivým dílům, tak jsem si říkala, že bych sem taky mohla napsat vlastní názor k dílům, takže začneme teda dílem 2x07. Klidně do komentářů taky můžete napsat co si o tom myslíte.

Takže, pro mě byl tenhle díl zatím nejlepší, co jsem viděla. Byly tam super hlášky, u kterých jsem se pořád tlemila, hlavně s Damonem :-D, jak vmetl Kat do tváře že je coura, to bylo fakt úžasný. Ale dost jsem se bála o Elenu. To jak byla propojená s Kat, to bylo fakt drsný. Nejdřív jsem si myslela, že je to prostě přirozeně, že jsou tak propojené, ale dost jsem si oddychla, že to bylo jen kouzlo. Jinak by Kat nemohli nikdy zabít, kdyby tím zabili i Elenu. No, když Kat Damon zavřel do tý hrobky, tak mi bylo jasný, že se dřív nebo později dostane ven, ale jak to vypadá, tak hned příští díl. No, moc se mi také líbilo to jiskření mezi Jeremmym a Bonnie. A když je řeč o Bonnie, tak měi i dost překvapila Lucy, že jí tak pomohla. No, ale nejlepší stejně byl Damon a Elena. Málem jsem se u tý obrazovky rozplynula, když nahoru přiletěl Jeremmy ať přestanou, že to co dělají Kat, dělají vlastně i Eleně. To jak se Damon okamžitě zarazil a ten jeho výraz, jak se o ni příšerně bál. A pak jak mu Kat řekla, že je Elena v nebezpečí, tak ten jeho vystrašenej výraz... To bylo tak sladký. A jak řekl: PAK JI OCHRÁNÍM! No prostě nádhera. Když Elena řekla Stefanovi, že s ním ještě teď být nechce tak mi ho bylo líto, ale nevadí mi to, protože ji chci s Damonem!!!!!!!!!!!!!!!!

SONF 1.kolo

31. october 2010 at 17:22 | Ada |  Soutěže
Tak je tu první kolo, jsem ráda, že se vás přihlásilo tolik a jak jsem psala na začátku vypadávat se bude po jednom, hlas ode mě dotane ten kdo si napíše první a každé kolo bude trvat asi týden. Někdy když nebude čas, tak nějaké kolo třeba prodloužím...

Soutěžící:

Andrea a The Vampire Diaries
.

Avilan a Letopisy Narnie Princ Kaspian
.

Nikita a Gossip Girl
.

A-M-Ynka a Dorian Gray
.

Alexandra a Zelená Míle
.

Tony a Zatmění
.

Merylka a Mamma Mia
.

Andi a Puberťačka
.


Tak hlasujte ;-)

2x07 nejlepší hlášky

30. october 2010 at 19:30 | Ada

No, jako obvykle jsem chytala nejvetší výtlemy u Damona. On je fakt nejlepší :-D

Damon: Půjdu na maškarní a zabiju ji, dneska.
Stefan: Nezabiješ ji.
Damon: Nechoď na mě s těma svatouškovskýma kecama.
Stefan: Nezabiješ ji.
Damon: Ou, vážně?
Stefan: Protože tu udělám já.

Jeremy: Jo, přece si nechceš potrhat stehy, krvácet a umřít, že?
Jenna: Jediná věc, kvůli které umřu, jsou rozpaky.
Matt: Ne...
Jenna: Já jsem si to "nakráčela" na nůž. Jak to někdo může udělat?
Elena: Byla to šílená nehoda.
Jeremy: To se stává.
Matt: Jo, chci říct, že se mi to v Grillu povedlo už asi dvacetkrát.

Bonnie: Co se děje?
Jeremy: Chystáme se zabít Katherine.
Stefan: Můžu to vysvětlil.
Bonnie: Prosím...
Stefan: Chystáme se zabít Katherine.


SONF přihláška

29. october 2010 at 19:53 | Ada |  Soutěže
Nějak jsem se nudila, tak jsem se rozhodla, že odstartuju na tomto blogu soutěž SONF. Takže budu moc ráda, když se zapojíte. Soutěžte se svým nejoblíbenějším filmem nebo seriálem. Ale pozor, filmy a seriály se nesmí opakovat, takže si nejdřív prohlídněte, s čím soutěží ostatní.
Jakmile vás bude přihlášených, no ještě nevím kolik :-D dám vědět a odstartuju soutěž. Takže byla bych ráda kdyby jste se přihlásili. Bude se vypadávat po jednom a hlas ode mě dostane samozřejmě ten kdo si napíše první.

Přihláška:

1) Jméno
2) blog
3) film či seriál, se kterým budete soutěžit
4) co na diplom, až vypadnete

Tak doufám, že se někdo přihlásí. ;-)

Pulse

27. october 2010 at 13:25 | Ada |  Jiné filmy
Na internetu jsem narazila na horor Pulse, kde hraje Ian Somerhalder, takže ho chci moc vidět, kdyby ho někdo viděl a věděl, že přežije tak mi prosím napište ;-)

Film Pulse je natočený jako remake úspěšného japonského hororu "Kairo". Přítel Mattie (Kristen Bell) se naboural do počítačového systému a spustil tím virus v celé síti.Virem v pc a mobilech putují ,,duchové",kteří ovládají duše lidí a dovedou je k sebevraždě.Jediným únikem je zalepit si okna a dveře červenou lepící páskou,to ovšem není absolutním únikem.Mattie se společně s Ianem Somerhalderem snaží virus zastavit,ale marně.Podaří se jim sice uniknout,ale město už bude patřit duchům.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Zdroj for you:

Nina + osobní fotešky

26. october 2010 at 16:27 | Ada |  osobní
 » Source:oh-nina.org

A nakonec přidávám ještě dvě osobní fotky. Nina je na nich strašně roztomilá a hrozně jí to sluší :)), hlavně stím miminkem
Obě fotky jsou v HQ :)

imagebam.com~imagebam.com~
Miscellaneous > Personal Photos [2x new]Zdroj for you:

Zdroj for me:

New dess

25. october 2010 at 14:35 | Ada
Tak je to tu,
už jsem si řekla, že je tamten dess okoukaný, tak jsem požádala Pospolu aby mi udělala nový. Neskutečně jí děkuju, páč je opravdu krásný. Tenhle je pro mě opravdu nejhezčí, co jsem kdy měla. Je neskutečný. Takže ještě jednou moc moc moc děkuju. Vím, že jsem ti to Pospolinko psala už na email, ale prostě si tě nemůžu vynachválit :-D

Ada

Co je nového?

24. october 2010 at 11:07 | Ada |  Info

7 věcí, které byste rádi věděli.


1. Katherinin mistrovský plán spěje k výbuchu: "Všechny informace vybuchnou v průběhu příštích čtyřech epizodách..," řekla Julie Plec . "Jakmile udeří čas Díkuvzdání budeme z toho všeho velkou část vědět, ne-li většinu."

2. Katherine je starší než vypadá: Podle Julie Plec a jejího kolegy Kevina Williamsona, bude devátá epizoda plná flashbacků z roku cca 1492 natáčená v Bulharsku a ukáže nám, co dělá Katherine tak ďábelskou. Ale neuvidíme ji předtím než se stala upírem, ani toho, kdo ji proměnil.

3. Elena nebude proměněna v upíra .. Zatím: Narozdíl od knihy se naše hrdinka nepřidá k odporu ke sporýši jako Damon a Stefan v blízké budoucnosti. Nakonec může, ale nebude to tento rok.

4. Jeremy získává novou lásku a mohla by to být Caroline nebo Bonnie nebo... Můžeme očekávat, že se Jeremy znovu zamiluje. A může to být někdo koho už známe.

5. Věci budou pro Bonnie těžké: "Když se něco vyvíjí, je tu pozitivní i negativní strana," škádlí Katerina. "Budete moci vidět obě strany."

"Jde sama do sebe, učí se, jak být čarodějkou, jak být silnou čarodějkou, ale také uvidíme, že to má i nějaké slabé stránky a musí být opatrná," řekl Kevin. "Ještě toho moc neví. Už nemá svojí babičku, která by ji cokoli naučila. Je v tom sama. Má knihu kouzel a může dělat některé věci, ale je tu cena, kterou musí zaplatit."

6. Jeremy se začíná stávat hrdinou: Po tom co si uvědomil, že Elena je jediná rodina kterou má - v dobrém i ve zlém - a stýká se s Tylerem Lockwoodem, je Jeremy připravený připojit se k boji proto každému, kde se pokusí ublížit jeho sestře.

7. Alaric by měl být v bezpečí .. prozatím : "Kevin a já se cítíme silněji, když tato postava je muž, " vysvětluje Julie. "Je dospělý. Má odvahu. Je v seriále velice důležitou postavou, protože jeho osobní cesta je spojená s Isobeliným příběhem, jak jsme mohli vidět na konci první série. My jenom čekáme až nastane ten moment a přijde jeho nová cesta. Slíbili jsme mu to a nemůžeme se dočkat až se tak stane."

Zdroj for you:

Zdroj for me:

31 nej sexy upírů

22. october 2010 at 14:28 | Ada |  Info
Stránka glamour.com sestavila žebříček "31 nejvíce sexy upírů". Mezi kterými se samozřejmě úspěšně dostala Twilight Sága, kde se hned umístilo jejich 10 upírů. Pak je tu dále seriál Tru Blood/ Pravá krev se svými třemi upíry. Pozadu nezůstali ani herci, upíři z Vampire Diaries! A náš upír Damon Salvatore dokonce obsadil hned druhé místo! Gratulace!

Udělala jsem pro vás celý tento žebříček, takže všech 31 upírů!

1. Edward Cullen (Robert Pattinson) - Twilight saga
2. Damon Salvatore (Ian Somerhalder) - The Vampire Diaries
3. Angel (David Boreanaz) - Buffy The Vampire Slayer
4. Emmett Cullen (Kellan Lutz) - Twilight saga
5. Louis (Brad Pitt) - Interview With A Vampire
6. Eric Northman (Alexander Skarsgård) - True Blood
7. Michael (Jason Patric) - The Lost Boys
8. Spike (James Marsters) - Buffy The Vampire Slayer
9. Bill Compton (Stephen Moyer) - True Blood

7.epizoda

21. october 2010 at 15:08 | Ada |  Spoilers
Podle všeho bude sedmá epizoda Vampire Diaries zatím nejvěší, jakou kdy štáb točil. Desítky komparsistů budou mít na sobě formální oblečení a masky a budou představovat návštěvníky večírku. A když je tento večírek v Mystic Falls je sázka na jistotu, že někdo - nebo něco - umře. Více než to slibuje Kevin Williamson. "Tato epizoda bude zábavný, rušný, děsivý Halloweenský thriller," řekl. "Bude to krvavá lázeň."

A jaký pár že se to bude točit na tanečním parketu? Upír Stefan Salvatore (Paul Wesley) drží v náručí okouzlující ženu. Ale není to jeho středoškolská láska Elena. Rodinné drama se drželo doma a na její místo nastoupila Katherine, 500 let stará upírka, která před 146 lety svedla a pak přeměnila Stefan a jeho bratra Damona (Ian Somerhalder) v upíry. Dnes v noci, z jejích obvyklých zlých důvodů, se Katherine vydává za Elenu a Stefan musí přistoupit na její šarádu.