7.epizoda

21. october 2010 at 15:08 | Ada |  Spoilers
Podle všeho bude sedmá epizoda Vampire Diaries zatím nejvěší, jakou kdy štáb točil. Desítky komparsistů budou mít na sobě formální oblečení a masky a budou představovat návštěvníky večírku. A když je tento večírek v Mystic Falls je sázka na jistotu, že někdo - nebo něco - umře. Více než to slibuje Kevin Williamson. "Tato epizoda bude zábavný, rušný, děsivý Halloweenský thriller," řekl. "Bude to krvavá lázeň."

A jaký pár že se to bude točit na tanečním parketu? Upír Stefan Salvatore (Paul Wesley) drží v náručí okouzlující ženu. Ale není to jeho středoškolská láska Elena. Rodinné drama se drželo doma a na její místo nastoupila Katherine, 500 let stará upírka, která před 146 lety svedla a pak přeměnila Stefan a jeho bratra Damona (Ian Somerhalder) v upíry. Dnes v noci, z jejích obvyklých zlých důvodů, se Katherine vydává za Elenu a Stefan musí přistoupit na její šarádu.


Maškarní ples je šikovná metafora pro "masky, které nosíme v životě," říká Williamson, který přiletěl z Los Angeles, aby dohlídl na noční natáčení. "Katherine vždycky hraje hry, a vždy nosí masku. A na tomto večírku, kde je poprvé od doby, co se vrátila do města, se Stefanem a Damonem sama, Katherine strhne masky z jejich tváří."

Katherine je flustrovaná, i když může strhnout víc než jen masku. A v těchto dnech, je velmi frustrovaná. A ona půjde za svým vlkodlačím milencem Masonem Lockwoodem (Taylor Kinney) a bude po něm chtít měsíční kámen, který pro ni získal.

To jak moc Katherine chce tajemný kámen je zřejmé ve scéně natočen dříve, v níž málem uškrtila Caroline (Candice Accola), energickou roztleskávačku, kterou nedávno přeměnila.

"Co mají Stefan a Damon za lubem? Kdo má měsíční kámen? Nelži mi, Caroline," řekla, když dusila nového upíra. Accola říká, že Dobrev hraje její zlou polovičku příliš dobře. "Když vidíte její příchod je to 'Ty vole, to je Katherine! Něco se bude dít.' Který ukazuje, jak neuvěřitelně herečka Nina je," říká Accola.

"Jste zvyklí vidět Ninu jako Elenu, toho sladkého, laskavého teenagera," dodává Somerhalder. "Střih na záběry o hodinu později, a vidíte tuhle svůdkyni - sexy, sadistickou a manipulativní," říká. "Zmínil jsem sexy?"

Sexy - a mocná - Katherine je tento týden na svém krvavém vrcholu. "Jakkoli hrozně jsem si Katherine předtím představovali, byla to jen její milá stránka!" škádlí Dobrev. "Teď, když ji Stefan odmítl už nemá na město žádné pouto a tak bude dělat cokoliv, co bude chtít. Je jí jedno, koho zabije. I kdyby to bylo před místností plné lidí. Neexistuje skoro žádný způsob, jak ji zastavit."

Zdroj for you:

Zdroj for me:
 

1 person judged this article.

Poll

Potrvď že jsi tu byl/byla

Klik 100% (4291)

Comments

1 MaCi MaCi | Web | 21. october 2010 at 15:43 | React

jj tak to jo :) ..já se mám docela fajn dneska jsem nebyla ve škole a příští týden prázdky teďka už jenom pátek---konečně :) a co ty?

2 ♥Terka♥ TVD♥ ♥Terka♥ TVD♥ | Web | 21. october 2010 at 16:58 | React

ahojky. No dneska se nemám nic moc, špatné známky ale určo se o zlepší zítra doufám zas budou lepší:-)
jinak já doufám že se máš taky fajn.Mimochodem strašně se už těším na 6.díl už tak to odkládali tak mám na TVD apsťák:D:D
zatím pa

3 Andrea Andrea | Web | 21. october 2010 at 17:03 | React

to mas pravdu:)
jinak je mam dobra s ve skole to jde ale tesim se na vikend

4 ♥Terka♥ TVD♥ ♥Terka♥ TVD♥ | Web | 21. october 2010 at 17:15 | React

no to nevím zbýva ještě tak okolo 9.hodin a potom teprve budou ještě procenta tak asi spíš zítra ale stejně už se moc těším:-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement