November 2010


New life 3.kapitola

29. november 2010 at 16:06 | Ada
  Terka vařila oběd a tančila po obýváku při puštěném rádiu. Já seděla na pohovce a psala SMSku mamce. Terku jsem takhle blbnout viděla už několikrát, ale i tak jsem chytla hrozný výtlem.
  "Kat přestaň se mi smát a radši se pojď přidat. Musíme trénovat, večer nás teta Lucy vezme do jednoho z New Yorkských klubů" zvolala a natáhla ke mně ruku aby mě vytáhla na nohy.
  Zakroutila jsem hlavou. Neměla jsem vůbec náladu, protože včera večer jsem z té knihy kouzel od babičky nic nenašla. Nemám ponětí, co se to se mnou děje.
  "Přestaň prudit a pojď." řekla už trochu naštvaně, takže jsem se jí nakonec chytila a nechala se vytáhnout nahoru. Připadala jsem si trapně, ale byla obrovská legrace, aspoň mě přivedla na jiné myšlenky.
  K večeru pro nás přišla Lucy a odvedla nás do klubu. Bylo tam plno lidí a hráli i skvělé písničky, ale já jen seděla a sledovala dění kolem. V tuto chvíli jsem opravdu neměla náladu tančit. Takže by se dalo říct, že jsem se tam nudila....tedy do chvíle, než jsem si uvědomila, že se na mě dost dlouho dívá jeden muž od baru. Měl nádherné černé vlasy a pronikané safírové oči. Takové modré oči jsem ještě nikdy neviděla. Měla jsem co dělat, abych udržela pusu zavřenou. Opravdu bych byla schopná na něho zírat s otevřenou pusou. V tu chvíli se zvedl a šel směrem ke mně. Zatajil se mně dech a připravovala si v duchu různé odpovědi, co bych mu řekla...pak mě ale najednou chytla zezadu Terka za ruku. "Kat, teta už šla. Nepůjdem taky?"
  Rychle jsem se otočila zpátky, ale ten černovlasý muž tam nebyl. Rozhlížela jsem se, ale nenašla jsem ho. "Dobře." řekla jsem Terce, když jsem si byla jistá, že tam už není.
  Večer v posteli jsem si zase pročítala babiččinu knížku, ale tentokrát jsem si všimla něčeho, co mi předtím uniklo. Pod vázáním knížky byla obálka s mím jménem. Byl to babiččin rukopis, takže jsem obálku hned otevřela. Uvnitř byl starodávný náhrdelník s fialovým kamínkem uprostřed. Chvíli jsem si ho prohlížela a přiděla na krk. Náhrdelník byl krásný a voněl po nějakých bylinách. Dlouho jsem nad vším přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla jít spát. Zítra mě čeká první den v práci, takže bych nerada přišla pozdě, jenom proto, že jsem nebyla schopná ráno vstát.

Ve 4.kapitole bude:
  Kat s Terkou jsou první den v práci a do kavárny přijde ten muž z diskotéky, kterého Kat viděla minulou noc v klubu. 
  Když jsem začínala povídku psát, tak jsem psala, že se setká s lidmi z TVD, takže ten muž se bude jmenovat Damon :-D

TVD karikatury

29. november 2010 at 14:25 | Ada |  My
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
Na netu jsem našla tahle úžasný obrázky :D..podle mě jsou vážně povedený..takže se na ně určitě koukněte !!:)

více v c.č.

SONF 5.kolo

28. november 2010 at 13:28 | Ada |  Soutěže
Andrea a The Vampire Diaries48 % (0 Hlasy)48 %24 Hlasy
Merylka a Mamma mia18 % (0 Hlasy)18 %9 Hlasy
Tony a Zatmění4 % (0 Hlasy)4 %2 Hlasy
Avilan a Letopisy Narnie Princ Kaspian10 % (0 Hlasy)10 %5 Hlasy
A-M-Ynka a Dorian Gray20 % (0 Hlasy)20 %10 Hlasy

Tak jak vidíte vypadává Tony a Zatmění a teď začíná 5.kolo SONF. Blíží se finále, tak se snažte ;-)Soutěžící:

Andrea a The Vampire Diaries

Avilan a Letopisy Narnie Princ KaspianMerylka a Mamma Mia
A-M-Ynka a Dorian Gray


Tak hlasujte ;-)

Ian v časopise Vegas

28. november 2010 at 13:04 | Ada |  z akcí
Ian Somerhalder se objevil v časupise Vegas a když jsem to viděla, tak jsem málem omdlela :-D. Jemu to tak hrozně moc sluší ;-)

www.adatyna.blog.cz
No není úžasný?

O víkendu tu nebudu

26. november 2010 at 12:50 | Ada |  Moje keci...
Ahojky Affs, moc se omlouvám, ale o víkendu tu nebudu. Jedeme s rodiči a bráchou za strejdou a tetou a ještě se musim učit, páč v pondělí mám olympiádu z dějáku, takže mě tu nečekejte. Možná v neděli se sem dostanu, takže bych vás hned oběhla. Teď vás ještě taky oběhnu, ale zítr mě opravdu nečekejte ;-)

Mám diplom --- díky xD

25. november 2010 at 14:22 | Ada |  Diplomy
Moc za něho děkuju, je krásný ;-)


New TVD shoot

24. november 2010 at 16:44 | Ada |  photoshoots
imagebam.com imagebam.com  imagebam.com
V článku↓

Casting na Klause

22. november 2010 at 18:41 | Ada |  Info
Klaus, toto jméno jsme už několikrát v TVD slyšeli a teď už víme, že se objeví v 16. epizodě. Zatím není jasné, kdo se této role zhostí, jelikož probíhá casting, ale pokud vás zajímá aspoň jeho stručný popis, tak tady je:

Klaus - vypadá na více než 20, méně než 30 let. Pohledný, okouzlující, inteligentní s ostrým vtipem. Je to jediná osoba, která může překonat Damona a to jen proto, že má o 1000let více než on. Klaus je jeden z Originals. Možná nejstarší. Ale to se nikdy nedozvíme, protože drží krok s dobou.

Zdroj for you:

Zdroj for me:

Kde mám sehnat Harryho?

21. november 2010 at 17:16 | Ada |  Moje keci...
Prosím pomozte mi. Já jsem uplně zoufalá. Nevíte někdo kde bych si mohla stáhnout Harryho Pottera a relikvii smrti ČESKY nebo aspoň s českýma titulkama? Klidně to přežiju i slovensky. Já jsem hledala všude možně, ale vždycky jsem to našla jen anglicky nebo česky, ale to je jen 36 minut. Kdyby jste prosím někdo věděl kde bych to mohla sehnat česky a celé, tak mi prosím dejte vědět. Já se na to neskutečně těším, ale prostě nemám ponětí, kde to sehant :-( A jsem z toho opravdu zoufalá. Už to hrozně chci vidět